Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Hajduti rezolutë për korrupsionin

‘Të dyja ne’/ Sabrine dhe Jasmin i dedikojnë këto fjalë njëra-tjetrës

‘Të dyja ne’/ Sabrine dhe Jasmin i dedikojnë këto fjalë njëra-tjetrës

14:39, 01/07/2022
A+ Aa A-

Ardian Bujupi së fundmi është përfolur për një lidhje me ish-konkurrenten e Përputhen Jasminë me të cilën u pa i shoqëruar në ditëlindjen e Sara Hoxhës ku të dy ishin pranë njëri-tjetrit.

Nga ana tjetër në video të ndryshme në rrjete sociale ai dhe Sabrina shihen të pandarë, vajza tjetër që mendohet se këngëtari është në një lidhje dashurie.

Ky veprim i fundit i vajzave ka bërë sërish lëmsh rrjetin ku tashmë fansat nuk e dinë më çfarë të mendojnë.

Sabina ka postuar një video në profilin e saj të Tik Tok ku ajo është shumë aktive, ku shihet mes shumë komenteve dhe ai i Jasmin.

Me këto komente kaq të ëmbla kundrejt njëra-tjetrës duket se ato kanë një marrëdhënie të mirë shoqërore.
“Boss Babe”. Nuk ka munguar as përgjigja e Sabrinës e cila i ka kthyer:

“Të dyja ne”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco