Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Hajduti rezolutë për korrupsionin

'Buzëqumësht, për klikime', Olti Curri shpërthen ndaj puthjes së Romeos me Olsin

'Buzëqumësht, për klikime', Olti Curri shpërthen ndaj puthjes së Romeos me Olsin

13:16, 01/07/2022
A+ Aa A-

Puthja e Romeo Veshajt me Olsi Bylykun në emisionin “Më lër të flas” po bën xhiron e rrjetit, teksa nuk kanë munguar as kritikat apo thumbat për dyshen.

Olti ka publikuar në Instastory disa puthje televizive që sipas tij kanë ndodhur vetëm për klikime, e mes tyre është dhe puthja e Romeos me Olsin, e Borës me Donaldin.

Image

Më tej ai ka thumbuar të lartpërmendurit duke i quajtur “buzëqumësht” e duke publikuar një foto të tij teksa puthet me Rozana Radin.

“Por të gjithë këta që patë duke u puthur për klikime janë buzëqumësht, sepse showbizi shqiptar ka nënë e babë apo jo Rozana Radi?”, ka shkruar Olti.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco