Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Hajduti rezolutë për korrupsionin

Një mashkull misterioz në krah! Ja kush ishte shoqëruesi i Taynas gjatë udhëtimit në Monaco

Një mashkull misterioz në krah! Ja kush ishte shoqëruesi i Taynas gjatë udhëtimit në Monaco

12:28, 01/07/2022
A+ Aa A-

Tayna duket se këtë radhë nuk mund të fshihet më!

Në disa pamje që po qarkullojnë teksa ajo ndodhej në udhëtim në Monaco, ajo shfaqet krah futbollistit Giovanni Santoro.

Nuk dihet çfarë raportesh kanë mes tyre, por Tayna dhe ai duken mjaft të afërt teksa kalonin mirë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco