Bora Zemani ndan imazhet e nxehta nga pushimet, vëmendjen e marrin tatuazhet

Bora Zemani ndan imazhet e nxehta nga pushimet, vëmendjen e marrin tatuazhet

11:34, 01/07/2022
A+ Aa A-

Prej disa ditësh, moderatorja shumë e dashur, Bora Zemani është me pushime në Turqi. Ajo së bashku me familjen dhe të birin, Arborin, duket se po shijojnë relaksin veror.

Gjatë kësaj kohe, Bora ka postuar vazhdimisht foto dhe video të ndryshme. Mirëpo, ato që kanë tërhequr më shumë vëmendje janë më të fundit, ku moderatorja shfaqet me bikini.

Komentet kanë qenë të shumë, duke evituar edhe tatuazhet që Zemani ka ekspozuar.

“Kur bleta largohet nga kosherja pĂ«r pak, pĂ«r tĂ« shijuar njĂ« muzg buzĂ« detit”, ka shkruar ajo krahas imazheve tĂ« nxehta.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco