Përfundoi në spital, reagon për herë të parë Ledri Vula

Përfundoi në spital, reagon për herë të parë Ledri Vula

11:01, 01/07/2022
A+ Aa A-

Ditën e sotme Sara Hoxha publikoi një foto të Ledrit nga spitali, por pa e bërë të ditur se çfarë i kishte ndodhur.

Megjithatë ajo njoftoi se Ledri po bëhej më mirë teksa po merrte dhe serum.

Fatmirësisht kështu ka ndodhur.

Së fundmi reperi ka publikuar në Instastory një foto me Ardian Bujupin duke njoftuar se kënga e tyre “Gelato” do të dalë në orën 00:00.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco