Beniada i jep ‘goditjen’ e radhës Tirxës, bën deklaratën e fortë për lidhjen e saj me Donaldin

Beniada i jep ‘goditjen’ e radhës Tirxës, bën deklaratën e fortë për lidhjen e saj me Donaldin

09:17, 01/07/2022
A+ Aa A-

Epo ishte e pritshme nga një fanse e historisë së dashurisë Bora Zemani-Donald Veshaj.

Po flasim për ish-finalisten e Big Brother Vip, Beniada Nishanin.

Modelja është shumë aktive në Instagramin e saj, ku së fundmi ka realizuar një “intervistë virtuale” me fansat e saj.

Beniada iu ka drejtuar ndjekësve të saj pyetjen: Çfarë ju bën të lumtur? Një nga ata ka shkruar Donald dhe Trixa, duke shoqëruar me një zemër të thyer.

E menjëhershme ka qenë edhe përgjigjja e modeles e cila ka “ironizuar” dyshen duke i thënë ndjekësit të flejë rehat.

“Ku të shkon mendja, moj ku të shkon mendja. Futja gjumit, flej rehat”- është shprehur Beniada duke qeshur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco