FOTO/ Einxhel Shkira dhe Dagz do bëhen prindër? Komenti i Beatrix tërheq vëmendjen e fansave

FOTO/ Einxhel Shkira dhe Dagz do bëhen prindër? Komenti i Beatrix tërheq vëmendjen e fansave

22:35, 22/06/2022
A+ Aa A-

Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj është mjaft aktive sa i përket rrjeteve sociale, ku mban aktiv ndjekësit me fotografi e video nga jeta e saj e përditshme, teksa ditën e sotme ajo ka dhënë një lajm për çiftin Einxhel dhe Arbër Gumnishta apo siç njihet ndryshe si “DJ Dagz”.

Cifti i reality-shoë, “Big Brother Albania VIP”, Einxhel Shkira dhe Arbër Gumnishta kanë nisur pushimet e tyre larg trojeve shqiptare.

Por, ajo çfarë ka marr vëmendjen e ndjekësve është një komenti i Beatrixës në rrjetin social “Twitter”, ku ka shkruar:

“He rrusha, DJ Dagz – Einxhel, si kaluat mbrëmë? BEBEEEE BEBEE BEBIBEBIBEBEEEEE UUU”, duke e shoqëruar me disa emoji të qeshurave.

Ajo ka përdorur vargje të këngës “Bebe” të këngëtares Era Istrefi, kështu duke ngritur dyshime se çifti tashmë do të bëhen prindër së shpejti.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco