Lajmi i fundit

E rëndë në Sarandë, gruaja me fëmijën e porsalindur hidhet nga kati i dytë i maternitetit (EMRI)

Konfirmohet çifti më i ri i showbizit shqiptar, postojnë foton e parë së bashku!

Konfirmohet çifti më i ri i showbizit shqiptar, postojnë foton e parë së bashku!

14:58, 24/05/2022
A+ Aa A-

Prej kohësh përflitet për një lidhje dashurie mes Dorina Gegiçit dhe menaxherit të njohur Denis Avdiu.

Në fakt modelja e njohur dhe Denisi thuhet se janë bashkë prej kohësh por kanë arritur që romancën e tyre ta mbajnë larg syrit të medias dhe publikut.

E mesa duket është dashur një datë e shënuar siç është ditëlindja e Dorinës që ‘akujt të shkrihen’.

Për të parën herë, Avdiu, i cili është menaxheri i këngëtarit Butrint Imeri, ka publikuar një fotografi me të dashurën.

‘’Urime ditëlindjen’’ është mbishkrimi i fotografisë ku çifti kanë pozuar së bashku.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco