Lajmi i fundit

E rëndë në Sarandë, gruaja me fëmijën e prosalindur hidhet nga kati i dytë i maternitetit (EMRI)

Pagoi 10 mijë euro/ Kënga e Ronela Hajatit publikohet në versionin serb

Pagoi 10 mijë euro/ Kënga e Ronela Hajatit publikohet në versionin serb

12:37, 24/05/2022
A+ Aa A-

Kënga e Ronela Hajatit “Leje” është publikuar edhe në versionin serb.

Interpretuese është këngëtarja serbe Tea Tairovic.

Mediat serbe shkruajnë se Tea ka paguar 10 mijë euro për të blerë këtë version nga Ronela.

Sipas “Kurir”, kënga është e paguar dhe jo e vjedhur, duke rënë dakord mes dy palëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco