E gjithë bota po flet për një lidhje mes tyre/Kush është avokatja seksi e Johnny Depp, Camille Vasquez

E gjithë bota po flet për një lidhje mes tyre/Kush është avokatja seksi e Johnny Depp, Camille Vasquez

12:54, 21/05/2022
A+ Aa A-

Por yllit ligjor Camille Vasquez, 37 vjeç, iu dha roli kryesor vetëm në momentin e fundit kur skuadra e Depp vuri veton ndaj një plani që ‘super-avokatja’ e njohur televizive, Kathleen Zellner, do të merrej me ish-gruan e tij.

Aktori i “Pirates of the Caribbean”, 58 vjeç, punësoi Zellnerin e “Making a Murderer fame” në shkurt pas shikimit të episodeve të serialit hit Netflix, në të cilin ajo lufton për të pastruar vrasësin e dënuar Steven Avery.

Me dekadat e saj të suksesit në përmbysjen e bindjeve të gabuara, Depp ndjeu se Zellner, 64 vjeç, kishte forcën dhe përvojën për të kapur provat e Heard.

Por DailyMail.com e kupton se ekipi i tij ligjor ekzistues i udhëhequr nga avokati me përvojë Ben Chew paralajmëroi kundër integrimit të Zellner në çështjen e ndërlikuar në orën e njëmbëdhjetë – dhe puna i shkoi në vend të kësaj Vasquez, një bashkëpunëtor në firmën ligjore të profilit të lartë të Cheë-it Broën Rudnick.

Ajo është avokatja e re magjepsëse që ka vjedhur vëmendjen në gjyqin epik të shpifjes prej 50 milionë dollarësh të Johnny Depp me marrjen e saj në pyetje të përpiktë të Amber Heard.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco