Lajmi i fundit

EMRI/ Arrestohet polici, mori 70 mijë lekë për të kthyer patentën e bllokuar

Teas i dështon fotoshopi, probleme me gjoksin në foton e fundit

Teas i dështon fotoshopi, probleme me gjoksin në foton e fundit

09:27, 21/05/2022
A+ Aa A-
Tea Trifoni është një nga vajzat pjesëmarrëse në edicionin e dytë të programit të dashurisë, Përputhen.

Që pas eksperiencës së saj në këtë format, ajo fitoi një popullaritet të madh të cilin më pas e “përdori” kur doli nga programi. Sot ajo shpeshherë është në vëmendjen e mediave rozë, si dhe numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram.

 

Tea edhe pse e rezervuar për çështjet e zemrës, përsëri mbetet aktive në Instagram duke ndarë me fansat foto nga përditshmëria e saj.

Mirëpo fotoja e fundit e postuar nga ish-konkurentja e Përputhen, ka hapur një debat të madh në rrjet. Ajo është akuzuar nga vetë ndjekësit e saj për fotoshop.

 

Në foton e publikuar, Trifoni ka pozuar nga një ballkon përballë një plazhi, ku beli dhe gjoksi i saj duken disi ndryshe.

Të shumtë kanë qenë komentuesit të cilët i kanë vënë në pah këto “modifikime” në foton e saj.

“Beli fotoshop, po hajt se për pak se kem kqyr,”-komenton njëri ngs ndjeksit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco