Flaka bëhet 'flakë'/ Këngëtarja e njohur shqiptare shfaqet me ndryshimin drastik në pamje

Flaka bëhet 'flakë'/ Këngëtarja e njohur shqiptare shfaqet me ndryshimin drastik në pamje

18:26, 18/05/2022
A+ Aa A-

Kohëve të fundit ajo është shkëputur nga muzika dhe po shijon në maksimum jetën e saj larg “zhurmës” së estradës.

Bëhet fjalë për këngëtaren Flaka Krelani, e cila aktualisht po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ndonëse nuk është aktive në muzikë, këngëtarja shqiptare nuk harron të “përshëndesë” fansat e saj me foto në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka ndarë me to ndryshimin më të ri në pamjen e saj. Nga një brune e theksuar, Krelani është kthyer në kokëkuqe.

Edhe pse duhet ta pranojmë që Flaka ka qenë gjithmonë mjaft e guximshme me paraqitjen e saj, kjo është hera e parë që ajo bën një kapërcim kaq drastik për sa i përket flokëve të saj në kaq kohë.Fllaka” si vetë emri i saj ka qenë edhe përshkrimi që ajo i ka bërë fotos.

Kur vëmendjen më të madhe në këtë postim e marrin flokët, edhe veshja e këngëtares nuk mbetet pas. Flaka duket tejet elegante dhe seksi me një kostum të bardhë, me dekolte të zbuluar.

Duhet ta pranojmë që look-u i ri i rrin mjaft bukur këngëtares.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco