Lajmi i fundit

LIVE/ ‘Shqipëria në rrezik’-Shqiptarët në protestë masive para Kryeministrisë

FOTO/ Kourtney Kardashian dhe Travis Barker, tashmë ligjërisht të martuar

FOTO/ Kourtney Kardashian dhe Travis Barker, tashmë ligjërisht të martuar

18:49, 16/05/2022
A+ Aa A-

Travis Barker dhe Kourtney Kardashian u fejuan në tetor të vitit 2021. Mirëpo, raportohet se ata janë martuar të dielën, i tha një burim i afërt “People”.

Sipas burimit të brendshëm, ylli televiziv dhe bateristi u martuan ligjërisht në Santa Barbara, ku të pranishëm ishin disa miq dhe anëtarë të familjes.

TMZ ishte i pari që raportoi lajmin.

“Ata duhej të martoheshin ligjërisht përpara dasmës së tyre të madhe, e cila do të ndodhë shumë shpejt”, thotë burimi për “PEOPLE”. “Të gjitha detajet janë vendosur dhe e gjithë familja, përfshirë të gjithë fëmijët, janë shumë të emocionuar”, vijoi më tej burimi.

Image

Kardashian, 43 vjeç dhe Barker, 46 vjeç, u fejuan në tetor të vitit 2021 në plazh në Montecito, Kaliforni. Dyshja kishin qenë në lidhje për më pak se një vit ku më pas Barker u ul në gjunjë duke i propozuar Kourtney-t.

Mamaja e Kourtney, Kris Jenner, 66 vjeç, tha më 9 maj se ishte betuar që nuk do të tregojë asgjë nga detajet e dasmës së vajzës së saj.

Ajo u tha njerëzve: “Nëse them një gjë për dasmën e saj, do të jem në telashe të mëdha!”

Nga ana tjetër, Kourtney Kardashian dhe Barker kanë thënë se duan që të kenë fëmijë së bashku.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco