Lajmi i fundit

LIVE SYRI TV/ Këndi i Pano Sokos

VIDEO/ Ja si Donald Veshaj imiton Bora Zemanin

VIDEO/ Ja si Donald Veshaj imiton Bora Zemanin

09:19, 14/05/2022
A+ Aa A-

Mbrëmjen e djeshme në  “Më lër të flas” ishte e ftuar modelja Adrola Dushi.

Gjatë emisionit u zhvillua loja e Tinder-it, ku Adrola Dushi duhej të gjente një “partner”.

Një ndër kandidatët ishte Mevlan Shaba, i cili u përzgjodh nga modelja.

Në këtë moment Donaldi imitoi moderatoren Bora Zemani gjatë emisionit “Përputhen”.

“Mendoj që Mevlani të ulet dhe të ndjekim klipin e Mevlanit dhe Adrolës. Shihemi pas pak…apo nuk ka lidhje”, tha ai duke shkaktuar të qeshura në publik.

Kujtojmë se këto janë fjalët e Borës para çdo takimi që transmetohet në “Përputhen”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco