Lajmi i fundit

EMRI/ Shkak prishja e pazareve të drogës, ja kush është 48-vjeçari që u vra në Sukth

 Lyrical Son dhe Mc Kresha e thonë troç se kush paguhet më shumë në koncerte

Lyrical Son dhe Mc Kresha e thonë troç se kush paguhet më shumë në koncerte

08:21, 14/05/2022
A+ Aa A-

Mc Kresha dhe Lyrical Son janë prej vitesh kolegë dhe miq shumë të mirë. Ata ndajnë çdo gjë së bashku. Madje, edhe pagesat e koncerteve.

Të pyetur se kush merr më shumë, djemtë pohuan se e njëjta gjë ndodh edhe fitimet.

“Ne kemi pasur grindje, kacafytje, keqkuptime të të gjitha natyrave të mundshme, përveç lekut. Ne gjithçka e ndajmë 50 me 50”, u shpreh Kresha.

Kujtojmë që së fundmi djemtë kanë sjellë edhe një bashkëpunim me Elvana Gjatën me titull “Stuhi mbi oqean”, i cili është pëlqyer shumë nga publiku.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco