Lajmi i fundit

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, një viktimë dhe një i plagosur

Këto janë 3 shenjat më besnike të horoskopit, jeni një prej tyre?

Këto janë 3 shenjat më besnike të horoskopit, jeni një prej tyre?

22:19, 23/01/2022
A+ Aa A-

Demi 20 prill – 20 maj

Demit i pëlqen “rehatia e krijesës së tij” dhe është shumë sensual.

Ai lulëzon në stabilitet dhe zakonisht është jashtëzakonisht i besueshëm dhe besnik.

Demat janë planifikues të mëdhenj dhe gjithmonë shohin përpara, të gatshëm për të trajtuar çdo problem që mund të lindë në jetën e tyre, përfshirë pengesat e mundshme në martesën ose marrëdhëniet e tyre.

Gaforrja 22 qershor – 22 korrik

Nga të 12 shenjat, gaforrja është më e shqetësuara për një marrëdhënie të sigurt dhe të dashur.

Gaforrja e do shtëpinë dhe familjen dhe nuk është e lumtur nëse nuk ka lidhje të thella emocionale. Gaforrja është zakonisht shumë ushqyese dhe ka tendencë të kujdeset mirë për të gjithë ata që do.

Virgjëresha 23 gusht – 22 shtator
Virgjëreshat janë të ndjeshëm, kreativë dhe kanë tendencë të jenë intuitive kur bëhet fjalë për ndjenjat dhe nevojat e të tjerëve.

Ata zakonisht janë shumë mbështetës të miqve dhe të dashurve, gjithmonë të gatshëm për të siguruar një “sup për të qarë".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco