Irina Shayk humbi 11 milionë ndjekës në sekonda/ Ja arsyeja

Irina Shayk humbi 11 milionë ndjekës në sekonda/ Ja arsyeja

10:47, 23/01/2022
A+ Aa A-

Edhe pse Irina Shayk nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, aktualisht ajo numëron mbi 17 milionë ndjekës në “Instagram”.

Mirëpo, në pak sekonda, modelja humbi 11 milionë ndjekës dhe me një fjali të thjeshtë nxiti zemërimin e ndjekësve.

Image

Irina ka kërkuar nga fansat që ta ndjekin nëse e njohin për atë që është dhe jo si ish të dashurën e Cristiano Ronaldos.

“Po sikur të humbiste ndjekësit e saj? Duket se ka mjaft vetëbesim dhe nuk është e nevojshme që ajo të njihet në botë si ish e dashura e dikujt”- ka shkruar një ndjekëse në faqen “World of Football”.

Image

Gjithashtu, pati edhe komente të ashpra, ku një ndjekës tjetër shkroi se: “Irina ishte askush dhe asgjë derisa takoi Ronaldon”.

Mesa duket Irinës nuk i interesojnë më këto kritika.

Image

Ajo pas ndarjes me Ronalon, u martua me Bradley Cooper.

Nga martesa e tyre lindi edhe një vajzë, të cilën vendosën ta quajnë Lea De Seine Shayk Cooper.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco