Dj Sardi bëhet baba për herë të parë

Dj Sardi bëhet baba për herë të parë

15:13, 22/01/2022
A+ Aa A-

Para disa javësh, Dj Sardi, publikoi në Instagram disa foto në krahët e partneres së tij dhe ndau lajmin se së shpejti do të bëhej baba.

Ai e kishte bërë publike lidhjen e tij prej disa kohësh dhe në disa intervista të kryera ka treguar se në krahët  e saj ndihet personi më i lumtur në botë.

Gjatë ditës së sotme, ai ka gëzuar të gjithë fansat me një foto të publikuar ku shihet se në krahë mban fëmijën e tij të parë.

 “E GJITHE BOTA MU SHEMB PERPARA TEJE •
• Zais Denzel Shehu • 22.01.2022-ka shkruar ai.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DJ SARDI (@sardi.shehu)

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco