Aktorja e famshme ndahet nga bashkëshorti i pestë!

Aktorja e famshme ndahet nga bashkëshorti i pestë!

09:03, 22/01/2022
A+ Aa A-

Aktorja dhe modelja e famshme Pamela Anderson dhe bashkëshorti i saj i pestë, Dan Hayhurst i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre të dashurisë pas vetëm 13 muajsh martesë.

Ish-aktorja e Baywatch ka bërë kërkesë për divorc në vendlindjen e saj, Kanada, ku ishte zhvendosur me bashkëshortin e saj të ri vitin që lamë pas. Mirëpo, duket se jo gjithçka shkoi siç duhet edhe kësaj here.

Ndarja vjen pothuajse një vit pasi Anderson kishte zyrtarizuar lidhjen me truprojën e saj pasi të dy ranë në dashuri. Po ashtu, si një konfirmim për këto zëra, Pamela u fotografua pa unazën e saj të martesës javën e kaluar.

Çifti u martua njĂ« ceremoni intime nĂ« prag tĂ« Krishtlindjeve nĂ« oborrin e shtĂ«pisĂ« sĂ« Anderson nĂ« ishullin Vancouver, Kanada.  Ata i thanĂ« “PO” njĂ«ri-tjetrit dhe u betuan pĂ«r njĂ« dashuri qĂ« nĂ« fakt zgjati vetĂ«m njĂ« vit.

“Jam pikĂ«risht aty ku duhet tĂ« jem – nĂ« krahĂ«t e njĂ« njeriu qĂ« mĂ« do vĂ«rtet”, tha ajo pĂ«r “Daily Mail” nĂ« njĂ« intervistĂ« Janarin e kaluar. 

Anderson u takua me Hayhurst, i cili jetonte në vend në ishullin Vancouver, gjatë ditëve të para të pandemisë dhe u tha që ata të dy nuk ishin shkëputur më prej njëri-tjetrit që prej asaj kohe.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco