Lajmi i fundit

Operacion i gjerë i SPAK në të gjithë vendin: mbi 32 arrestime deri tani

FOTO/Aleksia Peleshin po e krahasojnë të gjithë me Beatrix

FOTO/Aleksia Peleshin po e krahasojnë të gjithë me Beatrix

09:52, 21/01/2022
A+ Aa A-

Aleksia Peleshi,e dashura e Romeo Veshajt dhe ‘kunata’ e Donald dhe Beatrix na ka prezantuar me look-un e saj të ri.

Sipas ndjekësve ndryshimi i saj e ka bërë shumë të ngjashme me Beatrix dhe të gjithë e kanë krahasuar me të.

Ajo publikoi përgjigjet nëpër story duke shkruar:
“Jalla as me nonën e babën tim nuk më kanë krahasuar kaq shumë, sa kam qesh”.

Ajo gjithashtu postoi story qesharake ku ndjekësit i kërkonin të hynte në ‘BB VIP’ në vend të Triksës apo Tanit për të parë a do njihej nga Donaldi dhe Iliri.

Image

Image

Pamja e re e saj.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco