FOTO/ Shihni si duket Luana Vjollca në krahasim me rrjetet sociale!

FOTO/ Shihni si duket Luana Vjollca në krahasim me rrjetet sociale!

16:39, 20/01/2022
A+ Aa A-

Prej ditësh Luana Vjollca ka nisur pushimet në ishullin Mauritius në Afrikën Lindore.

Nga atje moderatorja na ka sjell pamje të mahnitshme duke na treguar se po kalon një pushim të jashtëzakonshëm.

 

Ylli shqiptar i ndjekur nga më shumë se 2 milionë njerëz në “Instagram”, nuk ka ngurruar që përmes pamjeve të shfaq edhe format dhe bukurinë e saj, për të cilën karakterizohet.

Por kishte edhe nga ato pamje “funny”, ku Luana u kap ndryshe nga që e shohim me një mimikë fytyre të habitshme por prapë duke shkëlqyer.

 

Dikush nga ndjekësit ka hedhur këtë foto dhe një tjetër ku Luana pozon para një fotografi dhe krahason pamjet duke shkruar: ‘Real life VS Instagram’.

E këtë Luana duket se e mori me sportivitet dhe ka qenë vet që e shpërndau në “Storyn” e saj.

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco