Eleminim i befasishëm/ Kush largohet nga ‘BBV’ Einxhel apo Dj Dagz?

Eleminim i befasishëm/ Kush largohet nga ‘BBV’ Einxhel apo Dj Dagz?

00:04, 19/01/2022
A+ Aa A-

Gjatë puntatës së sotme, “Vëllai i Madh” erdhi me një surprizë.

Ishte Beatrix ajo që nisi zinxhirin për të hapur një televotim me më pak të preferuarin i cili do të lërë përfundimisht lojën për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

 

Nga përzgjedhja e zixhirit, dy të fundit mbetën konkurrentët Einxhel dhe Dj Dagz.

Ata shkuan të dy në eleminim dhe votat e publikut kanë vendosur që Dj Dagz të lërë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco