‘Plas’ sherri mes Einxhelit edhe Donaldit: S’lan as br*kët e tua

‘Plas’ sherri mes Einxhelit edhe Donaldit: S’lan as br*kët e tua

10:36, 18/01/2022
A+ Aa A-

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme.

E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi.

Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo.

Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre.

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zorë.

Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco