Urimi i veçantë i Obamës për ditëlindjen e Michelle

Urimi i veçantë i Obamës për ditëlindjen e Michelle

09:38, 18/01/2022
A+ Aa A-

Ish-presidenti amerikan Barack Obama, i ka bërë një urim të veçantë bashkëshortes së tij. Michelle Obama, për ditëlindjen e saj.

Ai ka ndarë një fotografi në Instagram, ku shihet duke e puthur atë, derisa ka shkruar:

“Gëzuar ditëlindjen Michelle! Dashuria ime, partnerja ime, shoqja ime më e mirë”, ka qenë urimi i Obamas.

Fotoja duket të jetë një imazh i sapo publikuar dhe duket se është shkrepur në Haëaii, ku çifti ka pushuar gjatë Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco