Ardit Çuni tregon sa fiton nga Instagrami

Ardit Çuni tregon sa fiton nga Instagrami

10:13, 17/01/2022
A+ Aa A-

Ardit Çuni ka treguar sa para fiton nga Instagrami.

Veç kësaj artisti, ish-konkurrent në Big Brother, e tha emrin e personit që duhet ta fitojë BB VIP dhe atij që nuk duhet.

Më poshtë mund të kuptoni shumë përmes 60 sekondave nga Ardit Çuni.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco