Dagzi thotë se Arjola s’bën asgjë në Big Brother, reagon Adriana

Dagzi thotë se Arjola s’bën asgjë në Big Brother, reagon Adriana

18:14, 16/01/2022
A+ Aa A-

DJ Dagz tha së fundmi se Arjola Demiri nuk bën dhe nuk ka bërë asgjë brenda shtëpisë së Big Brother.

Menjëherë pas kësaj deklarate ka reaguar mikja e saj e ngushtë Adriana Matoshi e cila e shpërndau një postim në rrjete sociale.

Aktorja numëroi gjithçka që bën Arjola brenda, duke i vendosur shumë pika mbi një foto të saj.

Mes tjerash, Adriana tha se mjafton se Arjola ka dhënë mesazhe të forta për gratë dhe ka qenë psikologe për shumë kë brenda.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco