Lajmi i fundit

LIVE/ Foltorja e Mirditës, pritje madhështore për Sali Berishën

Klea Huta zbulon sa fëmijë dëshiron të ketë

Klea Huta zbulon sa fëmijë dëshiron të ketë

21:03, 14/01/2022
A+ Aa A-

 

Moderatorja e njohur Klea Huta ka treguar sa fëmijë dëshiron të ketë.

Përmes lojës e vërtetë/jo e vërtetë në Instagram ajo tha se do që të jetë nënë e tre fëmijëve.

Ndryshe Klea dhe Elgiti, burri i saj, janë prindër të një djali që quhet Krid.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco