Mikela godet me shuplakë Erionin, ja çfarë ndodhi

Mikela godet me shuplakë Erionin, ja çfarë ndodhi

10:51, 14/01/2022
A+ Aa A-

Gjatë ditës së djeshme, në puntatën e radhës në “Përputhen’ u prezantua takimi i Anës dhe Kristos, takim të cilin jo e quajti të dështuar.

E gjitha kjo erdhi si shkak i Kristos, pasi ai u tregua shumë i ngurtë gjatë takimit me të.

Nga ana tjetër, mesa duket, Ana ka pasur afrimitete shumë të mëdha me Erionin në prapaskena dhe duket se ai i është afruar asaj që kur mori vesh se ajo do bëhej përsëri pjesë e emisionit.

Pasi u transmetuan pamjet e nxehta të Anës dhe Erionit në prapaskenë, ku dukeshin sikur po bëheshin gati për të shkëmbyer puthje, Mikela u acarua shumë.

Sapo do të fillonte takimi 4 minutësh i Anës me Erionin për të sqaruar afrimitetin, Mikela u ngrit në këmbë.

Para se të linte studion, Mikela e goditi me shuplakë dhe ia la mikrofonin aty.

Për disa caste, Erioni nuk reagoi por Ana e nxiti që ti shkonte mbrapa për ta qetësuar për hir të afrimitetit që kanë pasur.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco