‘Me bukurinë të flas?’, Donaldi i drejtohet Beatrixit: Dua një vajzë me karakter të fortë

‘Me bukurinë të flas?’, Donaldi i drejtohet Beatrixit: Dua një vajzë me karakter të fortë

10:18, 14/01/2022
A+ Aa A-

Donaldi dhe Beatrix janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar.

Kjo për faktin se ata ndodhen brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe komentohen për çdo lëvizje të tyre.

 

Ata janë përfshirë në debate mes tyre, dhe për këtë shkak, u duk sikur gjërat mes tyre po merrnin fund ende pa dalë jashtë.

Mirëpo, si duket gjërat janë stabilizuar.

 

Së fundmi, ata kanë zhvilluar një bisedë gjatë ditës së sotme teksa po shijonin rrezet e diellit në oborrin e shtëpisë së famshme.

Në një moment, Donaldi i thotë këngëtares se atij i pëlqejnë vajzat me karakter të fortë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco