Lajmi i fundit

Transparency International: Shqipëria, rënie në Indeksin e Korrupsionit

VIDEO/ E keni humbur? Shikoni momentin kur Donaldi prek Beatrix në zonën intime

VIDEO/ E keni humbur? Shikoni momentin kur Donaldi prek Beatrix në zonën intime

15:07, 09/12/2021
A+ Aa A-

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ka disa javë që po shijojnë romancën e tyre brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Çifti gjithë kohës po qëndrojnë bashkë, ndërsa nga publiku ka filluar të gjykohet ndryshe loja e aktorit, duke i thënë se ai më asgjë s’po bën dhe se vetëm me Trixën po merret.

Por me sa duket dyshja ndonjëherë harron që është në prani të kamerave.

Në anën tjetër, një skenë e tillë +18, në ambientet e shtëpisë ndodh kur Beatrixi në një moment e përqafon Donaldin, dhe ky i fundit e prek atë në zonën intime.

Kujtojmë se Donaldi vendosi t’i jepte fund lidhjes me Bora Zemanin duke nisur një romancë të re brenda mureve të BB Vip.

 

@bigbrodher3

#donaldveshaj🥰 #topchannel #bigbrothervipalbania #viral #fypシ #beatrixramosaj #perputhen_tch

♬ Oh No - Kreepa

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco