Nicole Kidman pozon me një fustan përrallor, por të gjithë sytë në portretin e saj

Nicole Kidman pozon me një fustan përrallor, por të gjithë sytë në portretin e saj

12:18, 09/12/2021
A+ Aa A-

Nicole Kidman mori pjesë në premierën e filmit të saj të ri "Being The Ricardos" në Los Angeles këtë javë dhe i befasoi të pranishmit me një ndryshim në fytyrën e saj.

Aktorja 50-vjeçare zgjodhi për këtë ngjarje një përrallë, e cila mbeti në plan të dytë pasi të gjithë sytë ishin te fytyra e saj më e shtrënguar se kurrë.

Ndërkohë që publiku spekulon për procedurat e saj estetike, aktorja e mohon me këmbëngulje. Kidman pohon se gjithçka në të është e natyrshme dhe meritën për pamjen rinore ia atribuon kremit kundër diellit.

"Sinqerisht, gjithçka tek unë është natyrale. Unë përdor vetëm krem ​​kundër diellit dhe nuk pi duhan. Kujdesem për veten dhe jam krenare që mund ta them këtë", tha ajo në një rast dhe u korrigjua shumë shpejt duke thënë ajo ende përdor Botox.

“E provova Botox-in, por nuk më pëlqeu rezultati përfundimtar”, tha ajo.

Kidman ishte veçanërisht e zënë këtë vit, duke filmuar për Hulu serialin Nine Perfect Strangers. Ajo u pa gjithashtu në xhirimet e filmit të ri biografik të Aaron Sorkin "Being The Ricardos", ku luan Lucille Ball së bashku me Javier Bardem.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco