Donaldi i mbyll gojën mos flasë, Beatrix nuk duron më dhe ironizon Sabianin

Donaldi i mbyll gojën mos flasë, Beatrix nuk duron më dhe ironizon Sabianin

06:59, 07/12/2021
A+ Aa A-

Beatrix është përplasur me Sabianin për shkak se ky i fundit tha se disa banorë rrinë kot dhe vetëm puthen.

Beatrix iu kthye duke i thënë se i dogji kjo fjali pasi ajo vetë këtë gjë po bën.

Donaldi ndërkohë preferoi të mos fliste dhe ndaloi edhe Beatrixën duke ia mbyllur gojën.

Megjithatë Beatrix nuk e la me aq dhe kur banorët u mblodhën në dhomën e ndjenjes, këngëtarja ironizoi Sabianin.

"Ç'të bëj tjetër unë, ose do puthem, ose do lëshoj qime në tokë", tha Beatrix teksa Iliri po pastronte dyshemenë.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco