Flori Mumajesi mbështet  Donaldin dhe Beatrix-in

Flori Mumajesi mbështet Donaldin dhe Beatrix-in

08:21, 06/12/2021
A+ Aa A-

Marrëdhënia mes Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ka shkaktuar shumë “zhurmë” në rrjet.

Komentet ndaj dy banorëve të shtëpisë së BB VIP kanë qenë të ashpra dhe ofenduese.

Shumë kanë kritikuar aktorin e humorit se ka nisur një lidhje në një kohë kur kishte lënë pezull raportin me Bora Zemanin, të cilën e puthi publikisht dhe madje i dhuroi një varëse për 3 vjetorin e njohjes.

Ndërsa Beatrix është kritikuar se ka ndërhyrë mes tyre.

Ndër personazhet publikë që kanë treguar mbështetjen për Donaldin është dhe Flori Mumajesi.

Kantautori ndau një sekuencë nga puthja e dyshes shoqëruar me tingujt e muzikës së tij. Mirëpo, dikush i ka çuar një mesazh ”Unfolloë” dhe Flori ia ka kthyer: “Faleminderit”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco