Granit Cana flet për raportet me Fifin: U takuam pas daljes nga Big Brother ...

Granit Cana flet për raportet me Fifin: U takuam pas daljes nga Big Brother ...

07:12, 06/12/2021
A+ Aa A-

Granit Cana ka folur pas daljes nga Big Brother për raportin me Fifin, e cila gjatë qëndrimit në shtëpi shfaqi simpati për futbollistin nga Kosova.

“Fifi më ka nxjerrë anën time emocionale para publikut. Me të jam shprehur më lirshëm pasi që te të tjerët nuk është se kam pasur besim. Por më pas gjërat janë dramatizuar. Kur dola e pashë që disa gjëra i kanë bërë shumë të mëdha. Unë asnjëherë nuk kam injoruar shëndetin e Fifit. Unë e vlerësoj Fifin dhe kam thënë se do ta kem gjithmonë mikesh”, është shprehur ai.

Graniti thotë se pas daljes së Fifit nga shtëpia jo gjithçka ka shkuar mirë.

''U takuam pasi ajo doli nga shtëpia por nuk shkoi gjithçka mirë. E prisja një përqafim të ngrohtë dhe një foto të përbashkët pas gjithë asaj historie që kaluam brenda, por që nuk ndodhi. Por, megjithatë ne kemi komunikuar. Jemi miq. Kjo është e rëndësishme”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco