Kejvina Kthella duket mahnitëse në paraqitjen e radhës

Kejvina Kthella duket mahnitëse në paraqitjen e radhës

13:26, 04/12/2021
A+ Aa A-

Kejvina Kthella është një prej modeleve shqiptare që çdo herë komentohet për paraqitjet dhe provokimet që bën në rrjetet sociale.

Modelja nga Shqipëria njihet për linjat dhe figurën joshëse, e që nuk heziton ta ekspozoj pothuajse në secilën paraqitje.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, modelja postoi një imazh në llogarinë e Instagramit ku ndiqet nga më shumë se 748 mijë ndjekës.

Me grim të theksuar, një bluë të shkurtër që ia zbulonte barkun e tonifikuar dhe pantallona të zi, Kejvina përshtati dukej me aksesor ari, ndërsa dukej tejet atraktive dhe në formë të mirë.

“A po don pak”, ka shkruar modelja e cila mbante ushqim dhe pije në duar. Modelja bionde pranoi mijëra pëlqime dhe qindra komente nga ana e fansave të saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco