Lajmi i fundit

LIVE/ Foltorja e Mirditës, pritje madhështore për Sali Berishën

Antonela e përqafon, Donaldi i revoltuar pas spektaklit, ja ‘mesazhi’ që i dërgon Bora Zemanit

Antonela e përqafon, Donaldi i revoltuar pas spektaklit, ja ‘mesazhi’ që i dërgon Bora Zemanit

13:06, 04/12/2021
A+ Aa A-

Pas një mbrëmje me emocione të forta e cila u shkaktoi një gjendje të rënduar psikologjike Beatrix Ramosajt dhe Donaldi Veshajt, aktori ka disktutuar me Antonelën rreth situatës së tij me Bora Zemanin.

Ai vijonte të këmbëngulte se nuk kishte marrë asnjë shenjë prej saj, qoftë brenda shtëpisë së Big Brother, qoftë edhe jashtë saj, gjatë kohës që çifti ka qenë i ndarë.

Teksa flet me Antonelën në dhomën e gjumit, Donaldi dëgjohet me tone të larta dhe i revoltuar i shpjegon Antonelës atë që mendon.

Pjesë nga diskutimi:

Donaldi: Po dal unë i keqi këtu.

Antonela: Po pse i keqi?

Donaldi: Nuk e di pra se kam bërë.

Antonela: E dimë se nuk e ke bërë me qëllim thjesht është situata e tillë

Donaldi: Thjesht kam puthur, thjesht kam dhuruar diçka kur më ka ardh për ta bërë, dhe kam dalë i keqi e kupton?. Dhe kur pres diçka nga një njeri tjetër dal prap i keqi unë.

Antonela: E di.

Donaldi: Se ua Kur kam qen jashtë më ka ardh ndonjë mesazh mua? Ca më ka ardhur mua? Në situata të tjera më ka ardhur ndonjë gjë? Ça letre do dërgoj unë jashtë?

Antonela: E di.

Donaldi: Nuk isha jashtë unë? 8 muaj nuk kam qenë jashtë? E ndoshta ti e di më mirë se mua

Antonela: E di.

Antonela: Vec qetësohu

Donaldi: Nuk dua që ajo tjetra të ndihet keq shpirti, nuk dua që asnjë njeri të ndihet keq për mua. As ai njeriu jashtë. Asnjeri.

Antonela:  E di. Po ti je duke u ndjerë me keq se të gjithë

Donaldi:  Po e di se nuk i kam bërë gjërat për keq

Antonela: Është shumë kollaj me i kritiku njerëzit kur nuk je në situatë, kurrë në jetë skisha dash me qenë në këtë situatë. E di, ma beso, e di që ke ato mëdyshjet tua e krejt.

Donaldi: Po s’kam mëdyshje jo o shpirti.

Antonela: Njerëzit kritikojnë sjanë në brendësinë tande si ndihesh e krejt, kritikojnë në ajër në teori por në praktikë askush se di si është me e dallu si është situata. E di sa paranoja më vijnë mu që kam vetëm dy javë brenda? Jo më dy muaj.

Donaldi: Nuk e ndaloj dot mo, thjesht nuk e ndaloj dot keq se bëra këtë keq se bëra atë. Nuk e di. Thjesht unë nuk gënjej për asgjë shpirti e nuk kam gënjyer për asgjë. As këtu brenda e as jashtë. Për çdo gjë që i kam thënë asaj atje e këtu brenda. Nëse unë jam jam ‘all in’ për çdo gjë. Për mua kanë bërë shumë pak, më beso. Dhe ajo vajza këtu s’ka asnjë faj, e po ndihem keq më shumë për atë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Toni04/12/2021 13:25

Kur kurvat e kurvat meshkuj ...shkerdhejne cu del para ..quhen VIP...po ta bojne gocat e thjeshta apo cunat ..quhen kurva ..baxhella ..kurvar ..sa mire me qen VIP ..wtf..

Shto koment

Denonco