FOTO /Justin habit fansat me bashkëpunimin e fundit me ‘Balenciaga’

FOTO /Justin habit fansat me bashkëpunimin e fundit me ‘Balenciaga’

19:54, 02/12/2021
A+ Aa A-

Balenciaga publikoi fushatën e re të reklamave të martën, ku model kryesor është Justin Bieber.

Si këngëtarja fituese e Grammy-t, ashtu edhe shtëpia franceze e modës postuan të njëjtën foto në Instagram, me 27-vjeçarin Bieber që shkruante foton: “Është modë e dashur. @balenciaga.”

Bieber pozoi me një xhaketë të gjatë deri në dysheme, si mantel, çizme të trasha me majë katrore dhe një litar që mbante një unazë çelësash.

Dhe fansat nuk mund të mos tregonin se princi i tyre i popit dukej më shumë si një prift i modës së lartë.

“Prifti Biebs?” njëri komentoi postimin e Bieber, ndërsa një tjetër shkroi: “Ika nga atmosfera e manastirit”.

“Nëse ju pëlqen pamja e re e Bieber për Balenciaga, a mund t’ju ftoj në kishë?” një person i tretë postoi në Twitter.

Në fillim të kësaj jave, Balenciaga fshiu të gjitha fotot nga burimi i saj në Instagram, me sa duket për të tërhequr vëmendjen ndaj fushatës së re.

Në korrik, Bieber bëri debutimin e tij në Balenciaga duke modeluar një pamje shumë të ndryshme, megjithëse më shumë i ngjante stilit të tij të veshjeve në rrugë: pantallona sportive, atlete dhe një xhaketë lëkure e madhe, së bashku me një pamje të re të çantës së famshme të shtëpisë “City”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco