Adam Levine i konfuzon të gjithë! Mesazh për mamanë e tij: 'Nuk kam tatuazh në fytyrë'

Adam Levine i konfuzon të gjithë! Mesazh për mamanë e tij: 'Nuk kam tatuazh në fytyrë'

19:27, 02/12/2021
A+ Aa A-

Adam Levine është duke u sqaruar për tatuazhin e tij të fundit.

Në fillim të kësaj jave, këngëtari 42-vjeçar i Maroon 5 debutoi atë që dukej të ishte një tatuazh në fytyrën e tij, ndërsa ishte në Miami dhe në një tapet të kuq me gruan Behati Prinsloo.

Atje, rokeri u pa me një trëndafil të zi të vetëm të bërë tatuazh në pjesën e majtë të fytyrës.

Në një postim në Instagram Story të mërkurën, Levine iu drejtua tatuazhit, duke zbuluar se ai ishte i rremë, pasi ai tregoi fytyrën e tij pa bojë.

Ky mesazh është për nënën time: Unë nuk kam një tatuazh në fytyrën time,” filloi Levine.
“Ata që më njohin e dinë se jam shumë kot. Unë jam shumë f—— kot për të bërë një tatuazh në fytyrën time.”

Unë do të bëj tatuazh në pjesët e tjera të trupit por jo. Fytyra duhet të mbetet e njëjtë,” shtoi ai.

Levine shtoi shumë tatuazhe të reja  vitin e kaluar. Ai ka një flutur në qafën e tij në tetor dhe në gusht, këngëtari i “Love Somebody” kaloi 13 orë gjatë dy ditëve duke bërë një dizajn të ndërlikuar të frymëzuar nga japonezët, të pikturuar në këmbën e tij të djathtë nga artisti i tatuazheve Bill Canales.

Pasioni i muzikantit për tatuazhet është i thellë – ai ka mbi dy mëngë të plota në krahë dhe më shumë se një duzinë dizajne të tjera të lyera në të gjithë trupin e tij.

“Tatuazhet përfundojnë duke qenë kjo hartë apo rrëfim i çuditshëm rrugor me kalimin e viteve”, tha ai për PEOPLE në vitin 2013 për kopertinën e tij. Ato gjithmonë më kujtojnë këtë udhëtim të gjatë, të çuditshëm dhe të mrekullueshëm që ka qenë jeta.”

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco