Vajzat e BB marrin në pyetje Beatrixën, ajo nuk duron më dhe flet

Vajzat e BB marrin në pyetje Beatrixën, ajo nuk duron më dhe flet

06:34, 02/12/2021
A+ Aa A-

Pas mbrëmjes së të martës, banorët e Big Brother Vip kanë filluar të ngacmojnë Donaldin dhe Beatrix për romancën që po krijojnë me njëri-tjetrin.

Beatrix ishte shumë në siklet gjatë spektaklit dhe zgjodhi të mos fliste, por situata ka ndryshuar kur u mor në pyetje nga Sara dhe Beniada.

Beatrix ka pranuar se ka qenë në siklet nga Semi, e cila është shoqe e Borës dhe pohoi se dalja e Semit e kishte çliruar.

Sara e pyeti Beatrix nëse është puthur me Donaldin dhe përgjigja e saj ishte: “Jo”, duke thënë se janë duke e shijuar momentin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco