Lajmi i fundit

LIVE/ Foltorja e Mirditës, pritje madhështore për Sali Berishën

Teksa Donaldi shpreh dashurinë për Beatrix, ja çfarë bëri banorja e larguar Semi Jaupaj

Teksa Donaldi shpreh dashurinë për Beatrix, ja çfarë bëri banorja e larguar Semi Jaupaj

09:20, 01/12/2021
A+ Aa A-

Mbrëmjën e djeshme Donaldi dhe Beatrix u vendosën sërisht në qendër të vëmëndjes.

Beatrixën e pushtuan emocionet dhe nuk tha asnjë fjalë ndërsa Donaldi u shpreh se nuk do që ajo të jetë në siklet dhe kjo është ajo që do.

"Trixa e ka siklet këtë gjënë dhe unë e kam kuptuar. Nuk dua që Trixa të jetë në siklet për asgjë. Ajo që dua është kjo", tha Donaldi.

Duke folur për këtë situatë në studio, ish banorja shoqja e ngushtë e Borës dhe Donaldit, Semi Jaupaj ka shprehur habi nga kjo që po ndodhte.

Kur u pyet nga Arbana për këtë lidhje Semi u shpreh:

“Unë e shoh lojë. Ose është kjo një lojë, kjo që po bën tani ose ishte ajo përpara një lojë, ajo që pamë kur Bora shkoi në atë shtëpi. Kam  mendim timin duke njohur Donaldin. Mendoj se Antonela dhe Meridiani kanë ndikuar shumë te Donaldi. Ata hynë me informacione të rreme, duke i thënë ne të kemi parë single jashtë, duke i thënë ku e di që njerëzit e tjerë nuk kanë vazhduar jetën jashtë, duke i dhënë sinjale, që Bora nuk po e pret dhe ka vazhduar jetën'.

Gjersa në studio ka vazhduar të bisedohet për këtë temë, Semi është para teksa largohet, duke mos dashur që të qëndrojë aty.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco