Trey Songz nën hetim për abuzim s*ksual

Trey Songz nën hetim për abuzim s*ksual

20:32, 30/11/2021
A+ Aa A-

Këngëtari Trey Songz thuhet se është përfshirë në një rast abuzimi seksual dhe po hetohet nga Departamenti i Policisë së Las Vegas.

Songz, emri i vërtetë i së cilës është Tremaine Neverson, po bashkëpunon me autoritetet dhe nuk është arrestuar deri më tani. 

Sipas mediave amerikane, ngjarja ka ndodhur në një hotel në bulevardin Las Vegas dhe policia ka marrë një denoncim të dielën.

Ai ishte në një festë ditëlindjeje të shtunën në Drai's Club. Megjithatë, zëdhënësi i tij nuk pranoi të komentojë. 

Nga rruga, Songz është përballur me akuza për abuzim seksual dhe sjellje të pahijshme në të kaluarën.

Në janar të vitit të kaluar, një grua e paidentifikuar ngriti një padi, duke pretenduar se ai preku pjesët intime të trupit në një klub në Miami.

Disa muaj më vonë, një grua tjetër tha në një podcast se ajo pranoi vullnetarisht të bënte seks me të, por më pas ai urinoi mbi të dhe e kërcënoi se do t'ia hidhte celularin nga ballkoni nëse ajo përpiqej të largohej.

Andrea Buera e paditi atë në vitin 2018 për dhunë fizike. Ai dyshohet se e ka mbytur dhe e ka goditur disa herë në fytyrë. 

Megjithatë, padia u rrëzua.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco