Julia Roberts feston ditëlindjen e 17-të të binjakëve dhe na 'zbuti zemrat' me urimin e ndjerë

Julia Roberts feston ditëlindjen e 17-të të binjakëve dhe na 'zbuti zemrat' me urimin e ndjerë

16:22, 30/11/2021
A+ Aa A-

Julia Roberts ka uruar binjakët e saj për ditëlindjen e tyre të 17-të duke shpërndarë një foto në rrjetet sociale kur ata ishin bebe.

Roberts ka postuar një foto në Instagram të vajzës së saj Hazal dhe djalit Phinnaeus në krahë.

"Shtatëmbëdhjetë vitet më të ëmbla të jetës," tha ajo.

Njoftimi i zbuti ndjekësit e saj pasi aktorja rrallëherë ndan foto të fëmijëve të saj.

"E dashura ime", "Ti je shumë e lezetshme", thuhet në komentet në një postim që mblodhi shpejt më shumë se 600,000 pëlqime.

Julia Roberts ka bërë binjakë me kameramanin Daniel Modera me të cilin ka edhe një djalë 14-vjeçar Henry.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco