Halle Berry reflekton mbi bikinit e saj ikonike Bond

Halle Berry reflekton mbi bikinit e saj ikonike Bond

18:34, 29/11/2021
A+ Aa A-

Dhe ndërsa rezultati përfundimtar ishte asgjë më pak se mahnitëse, xhirimi i skenës nuk ishte shëtitje në plazh për Berry.

“Sfida më e madhe e aktrimit që kisha ishte ta bëja të dukej sikur uji ishte i ngrohtë dhe isha duke kaluar një kohë të mrekullueshme kur po ngrija”, zbuloi ajo.

Gati dy dekada më vonë dhe pamja me diell ende mban një vend të veçantë në zemrën e Berryt.

Vitin e kaluar, ajo rikrijoi pamjen me një dy pjesë të ngjashme portokalli me rripa për një postim të zjarrtë në Instagram.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco