‘Më je futur në krevat’, Antonela debaton me Valonin: Ik më lë rehat

‘Më je futur në krevat’, Antonela debaton me Valonin: Ik më lë rehat

07:37, 29/11/2021
A+ Aa A-

Antonela dhe Valoni kanë debatuar së fundmi me njëri-tjetrin. Ish-konkurrentja e “Përputhen” e ka akuzuar këngëtarin se i është futur në krevat, gjë të cilën ai e ka mohuar.

Pjesë nga debati:

Valoni: Ti je person si dita nata, herë nata. A ka mundësi mos me fol hiç? Quaje sikur nuk ekzistoj

Antonela: Ti ekziston sepse e ekzagjeron gjithë ditën, 24 orë

Valoni: Çfarë po thua?

Antonela: Po si m të më futesh në krevat ti mua? Ku ke parë?

Valoni: Kush të është futur në krevat po mos fol kot? Shihe aty te Prime pastaj fol

Antonela: Në rregull

Valoni me ironi: Të futem në krevat, ty po të futem në krevat

Antonela: Jo kojshisë, po mua pra

Valoni: Këta ishin t’u bo hajgare me ty, ja pyeti

Antonela: Po ajo sjellja që bëre në banjo që më kape ashtu?

Valoni: Ça të kapa?

Antonela: (tregon se e ka kapur për beli)

Valoni: Nuk e bëj më pra, nuk të prek më me dorë. Kaq! Unë në mënyrë shoqërore po e bëj, kam qejf të grricem, të bëj muhabet por ti nuk e kupton shakanë time. Në të preksha më me dorë ke të drejtë të thuash çfarë të duash. Më fal!

Antonela: Nëse unë të pyes diçka, ti bën si i ofenduar. Valon, është hera e fundit që ta them, unë të kam respektuar…

Valoni: Okay, u kry

Antonela: …dhe pranoje respektin dhe ma jep respektin, okay? Thjesht për faktin se të njoh nga jashtë se nuk ta kisha rras fare

Valoni: A do të bësh debat a? Ik atje, më lë rehat

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco