'Iliri vdes pĂ«r Einxhel', prezantuesi i njohur bĂ«n deklaratĂ«n ‘bombĂ«'

'Iliri vdes pĂ«r Einxhel', prezantuesi i njohur bĂ«n deklaratĂ«n ‘bombĂ«'

19:09, 28/11/2021
A+ Aa A-

Prezantuesi i “ShqipĂ«ria Live”, Flori Gjini ka bĂ«rĂ« disa deklarata tĂ« pazakonta nĂ« lidhje me dy nga banorĂ«t e Big Brother Vip, Iliri dhe Einxheli. Ai ka thĂ«nĂ« se “Iliri vdes pĂ«r Einxhelin”, duke nĂ«nkuptuar se nĂ«se do tĂ« dilnin jashtĂ« shtĂ«pisĂ«, ata mund tĂ« flisnin e tĂ« bĂ«nin debate tĂ« bukura me njĂ«ri-tjetrin.

Prezantuesi, i ftuar në Big Brother Vip Fun Club, shtoi më tej se Iliri është munduar vazhdimisht ta bëjë Einxhelin pjesë të grupit të vet, por nuk ja ka dalë dhe e sheh se me atë nuk mund të bëhen kompromise për të vërtetën.

Pjesë nga biseda:

Flori: Unë për shembull mendoj që Iliri vdes për Einxhelin.

Dojna: Vdes nĂ« ç’kuptim Flori se ti ke ardhur me bomba?

Semi: Të debatojë me Einxhelin.

Flori: Unë mendoj që ai nëse do dalë jashtë shtëpisë së Big Brother me Einxhelin do ta shijojë shumë kafen. Domethënë do flasin të dy bashkë, do argumentojnë me njëri-tjetrin dhe do bëjnë debate të bukura dhe prandaj jam i bindur që kjo ishte dhe arsyeja që Iliri ka dashur të bëjë Einxhelin realisht pjesë të grupit të tij.

Dojna: Dhe tani ka filluar sulmon sepse duket sikur Einxheli është distancuar sa më shumë.

Flori: Ai e provoi qĂ« ta sulmonte, e sulmoi Einxhelin. Gjeti disa etiketime, sepse e kuptoi qĂ« Einxhelin ai nuk mundet dot ta manovrojĂ« dhe e kuptoi qĂ« me Einxhelin nuk mund tĂ« bĂ«jĂ« dot kompromise pĂ«r tĂ« thĂ«nĂ« tĂ« vĂ«rtetĂ«n. Dhe po ta shohĂ«sh, nĂ« disa sjellje kam vĂ«nĂ« re qĂ«, pĂ«r shembull, ndryshe nga Einxheli dhe Beniada. Beniada mund t’ia thotĂ« diçka Einxhelit, nuk e shoh kĂ«tĂ« raport te personazhet qĂ« i qĂ«ndrojnĂ« Ilirit afĂ«r.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco