Njeriu më i dashur i saj feston ditëlindjen, Dafina Zeqiri i bën urimin special

Njeriu më i dashur i saj feston ditëlindjen, Dafina Zeqiri i bën urimin special

16:42, 28/11/2021
A+ Aa A-

Sot Dafina Zeqiri ka dy arsye për të festuar. Krahas festës së Pavarësisë, ylli i muzikës feston dhe ditëlindjen e nënës së saj, Melihates.

Përmes një postimi në Instagram, krahas fotos të së ëmës, këngëtarja ka shkruar fjalët prekëse për “njeriun më të mrekullueshëm në botë”.

“Gëzuar ditëlindjen për njeriun më të mrekullueshëm në botë, mami im, të dua shumë,” janë fjalët që ka shkruar këngëtarja.

Kujtojmë që Dafina gjatë këtij viti publikoi dhe albumin, Dafinë Moj, një dedikim për nënën e saj, Melihate Zeqirit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco