Lajmi i fundit

LIVE/ 'Bujqësia në rrezik': Kreu i PD, Sali Berisha, në bashkëbisedim me fermerë

‘Ke fjetur me Alvisën?’, Efi përballet me Bashkimin/ Mësoni përgjigjen e tij!

‘Ke fjetur me Alvisën?’, Efi përballet me Bashkimin/ Mësoni përgjigjen e tij!

08:46, 28/11/2021
A+ Aa A-

Mbrëmja e djeshme në “Përputhen Prime” solli situata tensionuese mes konkurrentëve, të cilët patën përballje të ashpra mes tyre.

Pasi Efi shprehu pëlqimin për Bashkimin, e ftoi në takim dhe mori një “refuzim” prej tij për shkak të situatës ende të paqartë me Alvisën, Efi dhe Bashkimi u përballën në “Prime”.

 

Efi e ka pyetur konkurrentin nëse ka fjetur me Alvisën, mirëpo kjo pyetje nuk është pritur fort mirë nga ai.

Pjesë nga debati:

 

Efi: A keni fjetur të dy bashkë gjumë?

Bashkimi: Moj vajzë si e thua nuk është si ka qenë, po të shpjegohem dhe një herë…

Efi: A keni fjetur me njëri-tjetrin?

Bashkimi: Dëgjo moj vajzë, fjetja me dikë…

Efi: Unë jam Efi, nuk jam “moj vajzë”, të kam thënë se e kam shumë vdekje të më thërrasësh në këtë mënyrë.

Bashkimi: Dëgjo një sekond, kur thua “fjet” fol mirë pasi ta thuash, sepse fjala “fjet”, dy persona ku flenë e kuptojnë njerëz të rritur se çfarë mendojnë. Të lutem mos e thuaj as atë fjalë

Efi: Këto dy netë që keni ndenjur bashkë, jo fjetur, a jeni puthur?

Bashkimi: Ty nuk ta kthej përgjigjen

Efi: Mua më intereson.

Bashkimi: Unë nuk kam me ty asgjë, nuk ka çfarë të intereson

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco