E akuzojnë si biseksuale! Çfarë po ndodh me Anën e ‘Përputhen’?

E akuzojnë si biseksuale! Çfarë po ndodh me Anën e ‘Përputhen’?

19:58, 25/11/2021
A+ Aa A-

Sot në puntatën e “Përputhen” është dhënë takimi midis vajzës 20-vjeçare, Anës dhe Iglit.

Gjatë takimit u përmendën konkurrentë të tjerë, të cilët u irrituan.

 

Ana tha se reagimi i disa vajzave aty duket sikur ato ‘nuk kanë parë burrë me sy’ nga mënyra se si kanë qenë nëpër takime dhe ajo që u prek ishte Mikela.

Mikela i tha se ajo nuk ka respekt, nuk ka interes për asnjë nga djemtë dhe u ndje e prekur nga fjalët e Anës.

 

Më pas studio u hodh duke e akuzuar Anën nëse është biseksuale dhe se pëlqen  vajzat dhe djemtë, ndërsa vajza i ka hedhur poshtë ato.

Kjo sigurisht vjen pasi Ana ka shkëmbyet puthje në buzë me Mikelën dhe gjatë debatit Mikela këtë po e përdorte kundër kësaj.

 

Ana: Nuk kam faj unë që ju nuk keni miq. 

Mikela: Unë e kam Ritvanën mike, por nuk më ka prekur ndonjëherë nga vithet apo të bëj veprimet e tua. 

Ana: Ajo ka qenë në formë shakaje dhe miqësore dhe mua më vjen keq që tani Mikela po e përdor kundra meje. Nuk jam lesbike, nuk dua të dal me Mikelën, pëlqej meshkujt, vdes për meshkujt. 

 

Arjani nga ana tjetër e quajti debat të kotë madje dhe bëri shaka se mos duhet të puthen prapë që vajzat të qetësohen dhe të qartësohen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco