Një dron futet në ‘BBV’/ Sabiani merr dhuratën e çmuar

Një dron futet në ‘BBV’/ Sabiani merr dhuratën e çmuar

18:42, 25/11/2021
A+ Aa A-

Ditën e sotme Sabiani është surprizuar nga familja e tij, veçanërisht nga fëmijët.

Ata kanë vendosur ti dërgojnë atij një bluze me dron, në të cilën shkruhej:

‘Vazhdo kështu babai, të dua’, duke e inkurajuar në rrugëtimin e tij.

 

Sabiani u prek nga kjo prekur surprizë e veçantë e familjarëve të tij dhe u pa i përlotur.

Duket se kjo surprizë e ka lumturuar jashtëmase këngëtarin, i cili ndau dhe një përqafim të ngrohtë me banorët që kishte përreth

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco