Fifi braktis Big Brother VIP

Fifi braktis Big Brother VIP

15:40, 25/11/2021
A+ Aa A-

Prej ditësh tashmë Fifi është kthyer në kryefjalën e mediave rozë!

Por, me sa duket pas natës së martë, Fifi nuk ka arritur të qetësohet pasi ka vendosur të largohet nga shtëpia.

Ishte vetë ajo që i lajmëroi banorët, vetëm pak minuta më parë, për këtë largim të saj.

“Kam vendosur të largohem nga shtëpia, kjo eksperiencë nuk po më bën mirë, kam nevojë të merrem me veten dhe me shëndetin tim, ju pres jashtë pas 50 ditëve”, u shpreh ajo.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco